V ZIME BEZ LIMITOV

V ZIME BEZ LIMITOV

 

Vážení zákazníci značky Mitsubishi,

zima je za dverami a náročná zimná prevádzka vyžaduje perfektnú prípravu Vášho vozidla.
Rok 2017 je pre spoločnosť Mitsubishi Motors naozaj výnimočný. Najstaršie japonská automobilka totiž v tomto roku oslavuje svoje 100. výročie od predstavenia prvého sériovo vyrábaného japonského vozidla a preto by sme sa o túto radosť chceli podeliť aj s Vami.

Pripravili sme špeciálnu výročnú ponuku na vybrané náhradné diely.

Vaše vozidlo tak bude pripravené na zimu až o 30% lacnejšie.

Zimné obutie Vášho vozidla je jedným z hlavných predpokladov bezpečnej jazdy. Máme pre vás nielen kvalitné zimné obutie, ale tiež kvalitné snehové reťaze pre všetky modely Mitsubishi. Pretože v nadchádzajúcom období budete stále častejšie cestovať za tmy a pri zlej viditeľnosti, rozšírili sme všetky servisné zákazky v období do 22. decembra 2017 o kontrolu osvetlenia vozidla a nastavenie predných svetlometov ZADARMO.

Pre vozidlá staršie viac ako 5 rokov môžete tiež využiť program BONUS+ so zvýhodnením až 20% na ostatné originálne náhradné diely, príslušenstvo aj servisné práce.


Najjednoduchšia cesta do Vášho servisu vedie cez MITSUBISHI ON-LINE SERVIS na www.mitsubishi-motors.sk, alebo priamo na stránkach Vášho servisu. Či už ste doma alebo v práci, 24 hodín denne môžete zadať svoju požiadavku na údržbu alebo opravu, vrátane Vami preferovaného termínu. Navyše si môžete už pri objednaní zadať požiadavku na rezerváciu náhradného vozidla, aby ste zostali po dobu servisu Vášho vozidla mobilný.

Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme vám veľa šťastných kilometrov s vozidlom MITSUBISHI.

Viac informácií nájdete v priloženom pdf k stiahnutiu.