MITSUBISHI ASX V LIMITOVANEJ EDÍCII "BLACK EDITION"

Bratislava, 20. júna 2018 - Importérska spoločnosť M Motors SK s.r.o. predstavuje ešte pred príchodom letných dovolenkových mesiacov ďalšiu z obľúbených limitovaných edícií svojho bestselleru Mitsubishi ASX – tentoraz v exkluzívnej verzii BLACK EDITION.

Black Edition je určený pre všetkých milovníkov expresívnejšieho dizajnu vďaka štýlovým čiernym prvkom, ktoré dodávajú modelu ASX luxusnejší a športovejší nádych nielen pri pohľade zvonku, ale aj v interiéri.

Na prvý pohľad zaujmú 18´´ čierne kolesá a kryty spätných zrkadiel, doplnené o bočné lišty okien či spodnú časť predného nárazníku.

V interiéri sa zákazníci môžu tešiť na čierne doplnky kombinované s červeným obšitím vybraných častí čalúnenia vrátane volantu či kožou čalúnenú ručnú brzdu. Hliníkové pedále ešte viac zdôrazňujú športovú podobu kokpitu – pracoviska vodiča.

Black Edition je v ponuke vo všetkých farebných odtieňoch laku karosérie.

Adrián Markusek, Country Manager M Motors SK s.r.o. pri tejto príležitosti uviedol: „Som rád, že okrem praktickej cestovateľskej edície Mitsubishi ASX RYOKÕ vybavenej navigáciou a parkovacou kamerou v cene vozidla, ktorú sme na slovenský trh uviedli iba nedávno, teraz našu ponuku rozširujeme o ďalšiu imidžovú limitovanú edíciu a to v podobe Mitsubishi ASX Black Edition, ktorá je určená pre zákazníkov túžiacich po praktickom SUV so športovejšou a luxusnejšou tvárou. A pretože sa jedná o limitovanú edíciu, každý zákazník tak získa nielen tradičný komfort a skvelé úžitkové vlastnosti, ale zároveň aj výnimočné a atraktívne vozidlo."

Mitsubishi ASX Black Edition