Mitsubishi Eclipse Cross získal ocenenie OFF ROAD Awards 2018 v Nemecku, kde obsadil 1. miesto v kategórii crossovero

Friedberg / Bratislava, 6. decembra 2018 – Uvedením úplne nového modelu Eclipse Cross pred necelým rokom vstúpila spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) do nového segmentu SUV kupé.

Tomuto dynamickému stvárneniu koncepcie SUV nechýba technológia 4WD s pokročilým systémom "Super-All Wheel Control" (alebo "S-AWC") inšpirovaným systémom Lancer Evolution, ktorá už tradične predstavuje silnú stránku automobilky Mitsubishi.

Mitsubishi Eclipse Cross Off Road Award 2018

Po prvých desiatich mesiacov kalendárneho roka 2018, kedy bolo v Európe predaných 24 854 vozidiel Eclipse Cross, nezostala táto novinka s uznávaným pohonom 4WD bez povšimnutia a v nemeckom OFF ROAD získala ocenenie OFF ROAD AWARD 2018, kde obsadila prvé miesto v kategórii crossoverov.

Víťazi jednotlivých kategórií vzišli z hlasovania v ankete usporiadanej vysoko uznávaným špecializovaným nemeckým 4WD magazínom, v rámci ktorej si čitatelia vyberajú svojich favoritov z viac ako 170 modelov v 13 rôznych kategóriách. Čitatelia OFF ROAD magazínu si zároveň zvolili Outlander PHEV ako víťaza kategórie "Alternatívne pohonné jednotky", čím vyjadrili svoju dôveru značke Mitsubishi a jej 4WD technológiám.
Off Road award 2018

O MITSUBISHI MOTORS
Spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC), sídliaca v japonskom Tokiu, je globálny výrobca automobilov s konkurenčnou výhodou v segmente vozidiel SUV a pick-upov, elektromobilov a vozidiel s hybridným elektrickým pohonom s technológiou Plug-in. Svoj prvý automobil vyrobila skupina Mitsubishi pred viac ako storočím. Od tej doby sme mnohokrát preukázali náš ctižiadostivý a často aj prelomový prístup v rámci vývoja nových kategórií automobilov a priekopníckeho zavádzania najmodernejších technológií. Stratégia našej značky, tesne spojená s genetickou výbavou Mitsubishi Motors, osloví ctižiadostivého vodiča pripraveného dať zbohom zaužívaným predstavám a chopiť sa zmeny. V súlade s týmto mentálnym postojom predstavila Mitsubishi Motors v roku 2017 svoju novú stratégiu značky, vsadenú do sloganu "Drive your Ambition" (riaďte / presadzujte svoje ambície) - spájajúcu osobné cestovanie a schopnosti hľadieť vpred, odrážajúcu neutíchajúci dialóg medzi značkou a jej zákazníkmi. Mitsubishi Motors je dnes odhodlaná priebežne investovať do nových pokrokových technológií, atraktívneho dizajnu a vývoja produktov s cieľom ponúkať zákazníkom po celom svete zaujímavé a originálne nové vozidlá.