MITSUBISHI LANCER SPORTBACK - DESIGN

NAVRHNUTÝ PRE VÁS

Lancer Sportback je vozidlom, pri ktorom nemusíte voliť medzi podstatou a štýlom. Za skvelým zovňajškom nájdete priestornú kabínu pre päť dospelých osôb. Krivka palubnej dosky podporuje dojem priestoru a batožinový priestor je vďaka sklopnému zadnému operadlu delenému v pomere 60/40 pripravený postarať sa o nároky vás aj vašej rodiny.

 

 

Už prvý pohľad na Lancer Sportback vám prezradí všetko, čo potrebujete vedieť: je to auto so športovým duchom, ktoré nesplynie s davom, a o svojom majiteľovi vypovedá len to najlepšie. Je tak športové a dynamické, že vyzerá, ako by bolo v pohybe, aj vo chvíli, keď je len zaparkované.


EXTERIÉR

Dlhá kapota a prudko sa zvažujúce čelné sklo predstavujú schopnosti modelu Lancer Sportback prinášať na cestu vzrušenie. Dojem je ešte viac podčiarknutý jeho širokým postojom. A mriežka chladiča inšpirovaná prúdovými stíhačkami je ďalším akcentom tejto správy – Lancer Sportback žije pre otvorenú cestu.

Dynamická predná maska

Disky kolies z ľahkých zliatin 18"

Disky kolies z ľahkých zliatin 16"

Elektricky ovládané zrkadlá s ukazovateľmi smeru jazdy

Zadné združené svetlá

Dizajnový kryt spodnej časti zadného nárazníka

INTERIÉR

Skvelý štýl a inteligentné funkcie sa spolu v interiéri vozidla Lancer Sportback výborne snúbia, od športového dvojitého oblúka nad hlavnými prístrojmi k otočným ovládačom vetrania. V skutočnosti sú všetky ovládacie prvky tak starostlivo umiestnené, aby váš život čo najviac uľahčili. Základňa čelného skla je umiestnená ďaleko vpredu, aby vyvolala pocit ohromujúceho priestoru a svetla, a je doplnená oblou prístrojovou doskou.

Dvojité dno v batožinovom priestore

Hliníkové športové pedále

Zadné sedadlo delené v pomere 60:40

Kožou obšitý volant s ovládaním autorádia

USB vstup na stredovej konzole

Prístrojový panel s farebným LCD