MITSUBISHI LANCER SPORTBACK - TECHNOLÓGIA

VŠETKO PLNE POD KONTROLOU

Značka Mitsubishi Motors vie, že výkon bez možnosti ho ovládať je na nič. Preto sme vo vozidle Lancer Sportback vytvoril prostredie, kde je všetko na správnom mieste a funguje tak, ako očakávate. Máte neustále plnú kontrolu a k dispozícii sú vám všetky potrebné údaje vrátane informácií palubného počítača na veľkom multifunkčnom LCD displeji.

 

Lancer Sportback je založený na rokmi prepracovanej, overenej a veľmi tuhej karosérii s prepracovaným systémom nezávislého zavesenia všetkých kolies – to je nutný základ športového vozidla. Plochý predný pomocný rám odolný proti krúteniu a úplne nová viacprvková zadná náprava zaručujú skvelú ovládateľnosť bez zhoršenia jazdného komfortu, takže Lancer ide po ceste ako pribitý a nič vám nevezme úsmev z tváre.


BEZPEČIE ZA KAŽDEJ SITUÁCIE


V prípade nehody sa o vás postará až sedem airbagov vrátane kolenného airbagu vodiča, ktorý značne znižuje riziko poranenia dolných končatín. Predné sedadlá majú bezpečnostné pásy s predpínačmi a obmedzovačmi záťaže, ktoré lepšie držia telo, ale súčasne chránia posádku v prípade nehody pred nadmernou silou nárazu. Ďalšiu ochranu zaisťuje konštrukcia Lancera – vyrobená s využitím technológie vyššej odolnosti proti nárazom (RISE).

Systém - ASC & TCL

Systém  - ABS & EBD

Systém - AFS

Komfort


Systém ETACS (Electronic Total Automobile Control System) umožňuje prispôsobiť ovládacie prvky s cieľom ďalej zvýšiť bezpečnosť, pohodlie a komfort. Senzor automatického rozsvietenia svetiel automaticky aktivuje svetlomety, hneď ako sa zošerí. Dažďový senzor automaticky aktivuje stierače čelného skla, hneď ako sú na prednom skle detegované kvapky. Lancer Sportback ponúka taktiež možnosť pripojiť externé hudobné zdroje prostredníctvom USB vstupu, vďaka ktorému máme možnosť počúvať svoje obľúbené hudobné skladby prostredníctvom audiosústavy vozidla.

Systém AUTO STOP & GO - AS&G

Dažďový senzor + senzor automatického rozsvietenia svetiel

USB konektor