MITSUBISHI LANCER SPORTSEDAN - DIZAJN

NAVRHNUTÝ PRE VÁS

Lancer Sportsedan je vozidlom, pri ktorom nemusíte voliť medzi podstatou a štýlom. Za skvelým zovňajškom nájdete priestornú kabínu pre päť dospelých osôb. Krivka palubnej dosky podporuje dojem priestoru a batožinový priestor je vďaka sklopnému zadnému operadlu delenému v pomere 60/40 pripravený postarať sa o nároky vás aj vašej rodiny.

 

 

Už prvý pohľad na Lancer Sportsedan vám prezradí všetko, čo potrebujete vedieť: je to auto so športovým duchom, ktoré nesplynie s davom, a o svojom majiteľovi vypovedá len to najlepšie. Je tak športové a dynamické, že vyzerá, ako by bolo v pohybe, aj vo chvíli, keď je len zaparkované.


EXTERIÉR

Predná časť karosérie Mitsubishi Lancer Sportsedan so žraločou tlamou a hlboko zapustenými reflektormi pritiahne veľa pohľadov, rovnako ako dlhá kapota s prednou mriežkou v štýle stíhačky. Tieto ostré rysy plynule pokračujú vysokými bokmi vozidla, úzkou líniou okien a sú zakončené batožinovým priestorom a koncovými svetlami s dizajnom, ktorý vyvoláva dojem neustáleho pohybu. Nech sa dívate odkiaľkoľvek, Mitsubishi Lancer Sportsedan je široký v ramenách, posadený nízko na zemi a plný sily.

Dynamická predná maska

Disky kolies z ľahkých zliatin 18"

Disky kolies z ľahkých zliatin 16"

Elektricky ovládané zrkadlá s ukazovateľmi smeru jazdy

Zadné združené svetlá

Dizajnový kryt spodnej časti zadného nárazníka

Interiér

V prípade Mitsubishi Lancer Sportsedan nemusíte voliť medzi podstatou a štýlom. Za štíhlym a skvelým zovňajškom nájdete priestornú kabínu pre päť dospelých osôb. Krivka palubnej dosky podporuje dojem priestoru a zadný batožinový priestor je vďaka sedadlám sklopným v pomere 60/40 pripravený postarať sa o nároky vás aj vašej rodiny. Materiály použité v interiéri boli vybrané tak, aby skvele vyzerali nielen dnes, ale aj po mnohých rokoch používania vozidla.

Osvetlené prahové lišty

Kožou obšitý volant s ovládaním autorádia

Hliníkové športové pedále

Športová hlavica radiacej páky

USB vstup na stredovej konzole

Prístrojový panel s farebným LCD