MITSUBISHI L200 - DIZAJN

Dynamic Shield

Neprehliadnuteľný charakter novej L200 definujú ostré krivky sprevádzané odvážnymi rysmi. Karoséria je charakteristická masívnou a dynamickou prednou časťou, ktorá je robustná, ale zároveň aj štýlová. Predstavujeme terénny pick-up, ktorý je navrhnutý pre každú situáciu.

 

Spojením dynamických tvarov a vysoko kvalitnej povrchovej úpravy novej L200 vznikol interiér ponúkajúci pohodlie aj potešenie z jazdy. Súčasťou prakticky tvarovaného stredového panelu a nadväzujúcej konzoly je farebný multifunkčný LCD displej v kombinácii s prehľadným a praktickým usporiadaním, ktoré dokonale prislúcha zameraniu vozidla.


Exteriér

Nová L200 6. generácie sa pýši úplne novou karosériou v prednej aj zadnej časti kabíny, ale súčasne si zachováva typické črty Mitsubishi, ako je línia okien, zaoblený prechod medzi kabínou a ložnou plochou či robustné horizontálne charakteristické krivky, ktoré podčiarkujú výzor karosérie ako celku. Bez ohľadu na robustný vzhľad venovali dizajnéri nemalé úsilie tiež vylepšeniu aerodynamiky novej L200, o čom vypovedá napr .: nový spojler v priestore medzi kabínou a ložnou plochou pre hladšie prúdenie vzduchu a zníženie aerodynamického hluku či nový dizajn vonkajších spätných zrkadiel.

LED svetlá pre denné svietenie

18" disky kolies z ľahkých zliatin

Priestranná ložná plocha

Zadné kombinované LED svetlá

Bočné stúpačky

Zadná parkovacia kamera

Interiér

Pri novej L200 evolúcia dizajnu pokračuje vo vnútri vozidla vylepšenou robustnosťou aj praktickosťou, čo podčiarkuje filozofia "Beyond Tough". Dynamicky riešený kokpit teraz vďaka výraznému obojstrannému orámovaniu stredového panelu a dekorom výduchov ventilácie či hranatému metalickému panelu okolo kulisy radenia pôsobí ešte modernejšie a robustnejšie. Z mäkkého čalúnenia a detailov prešívania na konzole, lakťových opierkach a parkovacej brzde cítime pohodlie, kvalitu a dôraz na každý detail, typický pre značku Mitsubishi.

Výrazné orámovanie stredového panelu s dokonalým začlenením vertikálnych a horizontálnych prvkov pre dosiahnutie konzistentného vzhľadu, vylepšenie vzhľadu kontrastnými mäkkými výplňami na stredovom paneli, kolenných opierkach, lakťovej opierke medzi prednými sedadlami, vo výplniach dverí a na páke parkovacej brzdy, prepracovanejší dizajn nových prístrojov s vyšším kontrastom zobrazenia, premyslená grafika, stredový LCD displej a mnoho ďalších vylepšení.

Šesťstupňová automatická prevodovka s režimom sekvenčného radenia

Multifunkčný volant s pádlami radenia pod volantom

Prístrojová doska

PRÁCA A VOĽNÝ ČAS

Nová L200 je postavená ako robustný automobil, pripravený postaviť sa všetkým výzvam. Veľkorysá ložná plocha pre náklad a vysoká odolnosť idú ruka v ruke s atraktívnym vzhľadom a priestranným aj pohodlným interiérom, ktorý bezpochyby ocenia všetci pasažieri cestujúci vo vozidle. Nová L200 na rade miest využíva strategicky rozmiestnené zvukovo izolačné materiály a materiály pohlcujúce hluk aj vibrácie spoločne s tuhším rámom podvozka, kabínou a ložnou plochou v záujme tichého prostredia a pohodlie v kabíne.

Okrem toho musí spoľahlivo odolávať nepriaznivým prevádzkovým podmienkam, ktorým sú pracovné picku-py už tradične vystavené v najrôznejších oblastiach a situáciách po celom svete. Preto konštruktéri venovali pozornosť otázkam degradácie vplyvom starnutia, ktorým sa v tomto prípde čelí použitím antikoróznej ocele v priestore kabíny aj ložnej plochy, rovnako tak ako účinným využitím tesniacich materiálov.

Nadstavba hardtop s posuvnými bočnými oknami

Robustný ochranný kryt motora a prevodovky

Kryt ložnej plochy

Ťažné zariadenie

Plastová vaňa s hornou hranou

Systém pre uchytenie nákladu

ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO


PRÍSLUŠENSTVO Yakima