MITSUBISHI OUTLANDER - Dizajn

DYNAMICKÝ ŠTÝL

Efektný a dynamický vzhľad Mitsubishi Outlander na prvý pohľad stelesňuje bezkonkurenčnú kultivovanosť, robustnosť a jazdný výkon. Či ide o asertívne čelné partie, alebo atraktívny zadok, Outlander zo všetkých uhlov sľubuje maximálne potešenie z jazdy.

  

 

Stvárnenie čelných partií vyjadruje dizajnový odkaz postavený na tradícii značky Mitsubishi, zároveň pôsobí sviežim dojmom a evokuje jedinečný pocit bezpečia a ochrany pre vodiča aj posádku. Vnútri ponúka Outlander tichú a uvoľnenú atmosféru, umocnenú jeho japonskou kultivovanosťou, pohodlím, kvalitou použitých materiálov a zmyslom pre každý detail.


Exteriér

Moderná agresívna predná maska v tvare „dynamického štítu" s výrazným chrómovým dekorom je dominantou vozidla, ktoré má symbolizovať funkčnosť a bezpečnosť typickú pre vozidlá kategórie SUV od Mitsubishi Motors. Štíhle LED svetlomety obopínajúce karosériu sa vrátane svetiel na denné svietenie zložených z 12 diód jemne tiahnu smerom nahor a do bokov. Robustný vzhľad podčiarkujú elegantné 18" kolesá z ľahkých zliatin, zvýraznené čiernymi lemami blatníkov. K elegantnému vzhľadu exteriéru prispieva taktiež prepracovaná zadná časť vozidla a moderná strešná anténa „Shark Fin" v tvare žraločej plutvy. Praktické zadné výklopné dvere sú jednoducho otvárateľné stlačením tlačidla na diaľkovom ovládaní k vozidlu alebo pomocou spínača priamo v miesta vodiča. Elektricky ovládané zadné výklopné dvere a inteligentné bezkľúčové ovládanie prispievajú k maximálnemu pohodliu.

Predná maska „Dynamic shield"

Strešná anténa typu „Shark fin"

Predné LED hmlové svetlá

Predné LED svetlomety

Chrómovaná ochranná lišta

Elektricky ovládané piate dvere

Ochranné bočné lišty v spodnej časti dverí

Ochranné plastové lemy blatníkov

18" dvojfarebné zliatinové kolesá

Interiér

Jazda v Outlanderi je príjemným zážitkom, ktorý umocňuje vysokokvalitné remeselné spracovanie a príkladná ovládateľnosť s presnou spätnou väzbou na prianie vodiča. K potešeniu z jazdy prispieva každý detail, od presného dovierania dverí až po pohodlné a prepracované sedadlá s bočným vedením, kvalitné materiály alebo prehľadnú a hodnotne pôsobiacu prístrojovú dosku. Interiér ponúka tichú a uvoľnenú atmosféru, dostatok priestoru a praktické funkčnosti, ako sú samostmievajúce spätné zrkadlo či odkladacia schránka na okuliare. Cestovanie prináša maximálnu ergonómiu a komfort. Elektricky ovládané veľkoplošné strešné okno prinesie cestujúcim úplne iný pohľad na cestovanie, naplní interiér vozidla svetlom a dodá pocit ešte väčšieho priestoru.

Multifunkčný, kožou potiahnutý volant

Ovládacie páčky radenia pod volantom

LED osvetlenie priestoru nôh

Športové hliníkové pedále

Kožou potiahnutá hlavica radiacej páky

Sedemmiestny interiér

Kožené čalúnenie sedadiel béžové

Osvetlenie stredovej lakťovej opierky

Antikorové prahové lišty

ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO