MITSUBISHI OUTLANDER - Technológia

HRDO ZDOLÁTE NÁSTRAHY NA CESTÁCH

Nezáleží na tom, či sa pohybujete po uliciach veľkomesta, alebo sa vydáte v ústrety novým zážitkom do odľahlých kútov prírody, v oboch prípadoch sú jazdné podmienky ťažko predvídateľné. Preto je potrebné byť vždy pripravený na čokoľvek. Systém All Wheel Control v modernizovanom Mitsubishi OUTLANDER vám naplno umožní využiť celý potenciál jeho výkonu za akéhokoľvek počasia.

 

 

Nový Mitsubishi Outlander dokáže ponúknuť vysoký výkon vrátane pôsobivej akcelerácie a výbornej odozvy riadenia, to všetko pri nízkej spotrebe paliva a emisiách CO2. Jeho interiér ponúka mimoriadne tiché prostredie vďaka 33 vylepšeniam zameraným na potlačenie hluku, vibrácií a chvenia, konkrétne od motora aj podvozka, a aerodynamického hluku.


SOFISTIKOVANÝ SYSTÉM POHONU VŠETKÝCH KOLIES AWC

Systém AWC je inšpirovaný legendárnou technológiou Lancer Evolution. Unikátny pohon 4×4 poskytuje vodičovi ideálne podmienky pre bezpečnú jazdu pri akcelerácii, brzdení, zatáčaní a zmene smeru jazdy použitím elektronicky riadenej spojky pohonu 4WD a aktívneho elektronicky ovládaného nápravového diferenciálu AFD. Systém má funkciu aktívneho stáčania vozidla AYC okolo zvislej osi. Výsledkom je zlepšenie prechádzania zatáčok, jazdnej stability a prenosu výkonu pri zachovaní priaznivej spotreby paliva.

Outlander ponúka 4 jazdné režimy: AWC ECO pre nízku spotrebu paliva, NORMAL pre optimálny pohon 4WD pre bežnú jazdu, SNOW pre klzký povrch alebo LOCK pre najvyššiu trakciu a najvyššie využitie 4WD na akomkoľvek povrchu.

Tlačidlo prepínania pohonu 4×4

Skóre ECO jazdy

PASÍVNA BEZPEČNOSŤ

V prípade nehody chráni cestujúcich sedem airbagov schopných pohlcovať nárazové sily. Sústava zahŕňa čelné, bočné a hlavové airbagy a kolenný airbag vodiča. Predné sedadlá sú vybavené bezpečnostnými pásmi s predpínačmi a obmedzovačmi záťaže, ktoré lepšie fixujú telo pri náraze a súčasne chránia posádku v prípade nehody pred nadmerným ťahom bezpečnostného pásu.

7 airbagov

Konštrukcia karosérie RISE

Vnútorné spätné zrkadlo s automatickým stmievaním

INTELIGENTNÉ SYSTÉMY PRISPIEVAJÚ K BEZPEČNEJŠEJ JAZDE

Vyspelé bezpečnostné technológie prispievajú k bezpečnejšej, istejšej jazde – na cestách, pri parkovaní, vo dne aj v noci. Medzi tieto technológie patria napr. inteligentné senzory, ktoré sledujú okolie vozidla a upozorňujú vás na hroziace nebezpečenstvo, aktívne bezpečnostné asistenčné systémy alebo rad prvkov pasívnej bezpečnosti. Vďaka nim je Mitsubishi Outlander po všetkých stránkach mimoriadne bezpečným vozidlom.

Systém sledovania mŕtveho uhla – BSW

Systém predchádzania a zmierňovania následkov čelnej kolízie – FCM

Systém podpory udržovania jazdného pruhu – LDW

Adaptívny tempomat – ACC

Systém sledovania dopravnej situácie za vozidlom – RCTA

Funkcia sledovania okolia vozidla v uhle 360°

DOKONALÝ KOMFORT PRE PRÍJEMNÉ CESTOVANIE

Pôžitok z kultivovanej jazdy v novom Outlanderi je ešte príjemnejšia vďaka dokonalému odhlučneniu interiéru a rade prvkov, ktoré vám spríjemnia každodenné cestovanie. Inteligentný systém bezkľúčového ovládania centrálneho zamykania vám umožní prostredníctvom tlačidiel na vonkajších kľučkách predných a piatych dverí zamknúť či odomknúť vozidlo iba stlačením. Elektrická parkovacia brzda vám umožní jednoducho zabrzdiť či odbrzdiť vozidlo prostredníctvom štýlového spínača na stredovej konzole. Vyhrievané predné sklo a vyhrievaný volant vám spríjemnia cestovanie za chladných dní.

Prémiová sústava Rockford Fosgate®

USB konektor a výdych ventilácie vzadu

Elektrická ručná brzda s pridanou funkciou Auto Hold

Automatická dvojzónová klimatizácia

Vyhrievané predné sklo

Vyhrievané predné sklo

2DIN audiosystém s dotykovým displejom