MITSUBISHI PAJERO LWB - Design

KVALITA JE V DETAILOCH

Robustné, exkluzívne a nádherné. Mitsubishi Pajero LWB je obdivované rovnako ako najväčšie z umeleckých diel. Očarí vás harmonická súhra výraznej dávky luxusu a robustného výkonu.

 

 

 

Veľká pozornosť bola venovaná spracovaniu do najmenších detailov tak, že vás upúta na prvý pohľad. Mitsubishi Pajero LWB je harmonickou súhrou výraznej dávky luxusu a robustného výkonu.


EXTERIÉR

Robustné, a napriek tomu elegantné. Úplne nový štýlový vzhľad Mitsubishi Pajero LWB. Vylepšené konštrukcie a technológie prinášajú nielen zlepšené ovládanie, zníženú hladinu hluku a vyššiu bezpečnosť, ale taktiež posilňujú výkon vozidla a zdokonaľujú jeho pohodlie.

Predná maska s chrómovými akcentmi

Disky kolies z ľahkých zliatin 18"

Bočné ochranné dverné lišty vo farbe karosérie

Prahové lišty

Bočné stupačky

Rezervné koleso umiestnené na piatych dverách

Interiér

Hneď ako zasadnete za volant Mitsubishi Pajero LWB, uvoľníte sa v mäkkom a luxusnom koženom kresle, vysoko nad všetkými ostatnými na ceste. Každý jednotlivý detail v prepracovanom interiéri vozidla odráža kvalitu vozidla – kombinácia kože a strieborných prvkov na hlavici radiacej páky, usporiadanie ukazovateľov a volant potiahnutý mäkkou kožou sú neodolateľné na dotyk. Každý rad sedadiel poskytuje dostatok priestoru pre vaše pohodlie. Nielenže Mitsubishi Pajero LWB ponúka veľa miesta v batožinovom priestore, ale pomerne jednoducho ho môžete premeniť z 2-miestnej „dodávky" na 5-miestny off-road alebo 7-miestny luxusný rodinný automobil.

Palubná doska a dverné výplne obložené kombináciou dekoru kovu a hliníka

Kožený trimovaný 4-lúčový multifunkčný volant

Kožou obšitá hlavica voliča prevodových stupňov