NOVÝ MITSUBISHI SPACE STAR - DIZAJN

Nový Mitsubishi Space Star predstavuje kompaktné vozidlo navrhnuté tak, aby oslovilo široké spektrum užívateľov a splnilo ich každodenné potreby. Prináša nový štýl s elegantnými diskami kolies z ľahkých zliatin, zatmavenými oknami a lakovaním všetkých prvkov v odtieni karosérie. Je agilný, ľahký a aerodynamický: skonštruovaný tak, aby sa bez problémov pohyboval v mestskej džungli, kde sa zmestí aj do maličkej medzery a hladko zájde aj na to najmenšie parkovacie miesto.

 

Nový Space Star s dynamickým dizajnom karosérie, elegantnou prednou maskou, výraznými bokmi a profilovanou zadnou časťou spája kultivovanosť s atletickým vzhľadom pre potešenie z cestovania. Svojim energickým zovňajškom láka k objavovaniu nových obzorov a jeho agilná odozva Vám nepochybne vyčarí úsmev na tvári.


Exteriér

Space Star - exteriér

Mitsubishi Space Star je možno menší, avšak mimoriadne šikovný dopravný prostriedok od skutočných majstrov konštruktérov. Vznikol ako praktické vozidlo do mesta, ktoré zaujme celým radom technológií za účelom zníženia spotreby: vysoko účinným alternátorom, pneumatikami s nízkym valivým odporom a najmodernejšou CVT prevodovkou pre tých, ktorí dávajú prednosť automatu.

Predné svetlomety

Zadné LED svetlomety

15" disky kolies z ľahkých zliatin

Interiér

Space Star - interiér

Interiér modelu Space Star je príjemným miestom pre vodiča aj ostatných pasažierov s prehľadnou palubnou doskou, kvalitným čalúnením sedadiel a množstvom chrómu ako aj elegantných čiernych dekorov. Za zmienku však stojí predovšetkým výbava: jedná sa o malý automobil so všetkým, čo by ste mohli počas jazdy potrebovať. K dispozícii je digitálne rádio s DAB a prehrávač CD s podporou formátu MP3, štvoricou reproduktorov a ovládanie na volante, ktorý je navyše obšitý kožou, čo platí aj pre hlavicu radiacej páky. Súčasťou výbavy je pripojenie Bluetooth® so streamovaním hudby, USB portom, klimatizácia a elektrické ovládanie vonkajších spätných zrkadiel ako aj všetkých okien.

Ovládanie na volante

Audiosystém

Podsvietené ukazovatele

Automatická prevodovka

Priehradka na strane spolujazdca

Dostatok úložných priestorov

Originálne príslušenstvo