Aktuality z Mitsubishi Motors

MITSUBISHI ROZŠIRUJE ZÁRUKU NA BATÉRIU POHONU MODELU OUTLANDER PHEV.

Po novom bola rozšírená záruka na batériu pohonu modelu Outlander PHEV na 8 rokov alebo do najazdenia 160 000 km.

Viac informácií

MITSUBISHI MOTORS OSLAVUJE 100 ROKOV. MMC ROZBIEHA OBCHODNÉ AKTIVITY A VSTUPUJE NA SVETOVÉ TRHY (jún 1970).

Kým prvý automobil Mitsubishi (Model-A) sa predstavil už v roku 1917, Mitsubishi Motors Corporation (MMC) nastúpila na vlastnú cestu ako samostatná globálna spoločnosť až v roku 1970, keď skupina Mitsubishi oslavovala sto rokov svojej existencie.

Viac informácií

MITSUBISHI MOTORS OSLAVUJE 100 ROKOV. MITSUBISHI PAJERO – REVOLÚCIA VO SVETE SUV (máj 1982)

V súčasnosti sú SUV modely bežnou záležitosťou (v roku 2016 predstavovali 25% európskeho trhu), avšak pred 35 rokmi sa jednalo o absolútnu novinku. Práve vtedy sa spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) rozhodla uviesť unikátny model Mitsubishi Pajero. 

Viac informácií

JOINT-VENTURE MITSUBISHI MOTORS V ČÍNE POKORIL HRANICU 5 MILIÓNOV VYROBENÝCH MOTOROV

Spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) oznámila, že kumulatívna produkcia motorov vo výrobnom závode Shenyang Aerospace Mitsubishi Motors Engine Manufacturing Co., Ltd. (SAME), ktorý je joint-venture podnikom spoločnosti MMC v čínskom meste Shenyang, prekročila hranicu 5 miliónov vyrobených jednotiek.

Viac informácií

MITSUBISHI MOTORS OSLAVUJE 100 ROKOV. MITSUBISHI 500, ALEBO ZAČIATOK MODERNEJ ÉRY (apríl 1960).

Dlhý automobilový príbeh Mitsubishi odštartoval v roku 1917 Model-A, ale bol to až skromný model 500, ktorý v roku 1960 skutočne rozprúdil globálny automobilový zásah značky - z ktorej vznikla dnešná spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation - a ktorý v roku 1962 priniesol Mitsubishi aj prvé víťazstvo vo svete motoršportu.

Viac informácií

ROZSIAHLA REKONŠTRUKCIA VÝSKUMNÉHO A VÝVOJOVÉHO CENTRA MITSUBISHI MOTORS V OKAZAKI

Spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) začala s rozsiahlou rekonštrukciou svojho Výskumného a Vývojového Centra v japonskom Okazaki v prefektúre Aichi. Táto zahŕňa prestavbu troch hlavných zariadení: hlavnej administratívnej budovy, zariadenia pre testovanie vplyvov na životné prostredie a aerodynamického tunela.

Viac informácií

SPOLOČNOSŤ MITSUBISHI MOTORS OZNÁMILA FINANČNÉ VÝSLEDKY ZA FIŠKÁLNY ROK 2016 A VÝHĽAD PRE FIŠKÁLNY ROK 2017

Úspešný druhý polrok zahájil prudký obrat smerom k lepšiemu.

Spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) dnes oznámila finančné výsledky za 12 mesačné obdobie končiace 31. marcom 2017 a súčasne zverejnila svoj finančný výhľad pre aktuálny fiškálny rok.

Viac informácií

MITSUBISHI MOTORS OSLAVUJE 100 ROKOV. PRVÉ VÍŤAZSTVO VOZIDLA MITSUBISHI PAJERO NA NAJNÁROČNEJŠÍCH PRETEKOCH SVETA RALLY DAKAR (22. január 1985).

Iba tri roky po uvedení na trh a dva roky po prvej účasti v tejto súťaži odštartovalo legendárne Mitsubishi Pajero rekordne dlhú sériu 12 víťazstiev v najťažšej rally sveta.

Viac informácií

Mitsubishi Outlander PHEV - 10 000 vozidiel predaných v Nórsku

Mitsubishi Outlander PHEV - 10 000 plug-in hybridných Outlanderov predaných v Nórsku (už len krok k pokoreniu míľniku 100 000 vozidiel Outlander PHEV predaných v Európe).

Viac informácií

NA ŽENEVSKOM AUTOSALÓNE 2017 PREDSTAVÍ MITSUBISHI MOTORS VO SVETOVEJ PREMIÉRE SVOJE NOVÉ KOMPAKTNÉ SUV ECLIPSE CROSS

Automobilka Mitsubishi Motors Corporation (MMC) predstaví vo svetovej premiére na 87. Medzinárodnom Autosalóne v Ženeve*1, ktorý sa uskutoční v dňoch 7. – 19. marca, svoje nové kompaktné SUV Eclipse Cross.

Viac informácií

MITSUBISHI ECLIPSE CROSS

Pre spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) bude nadchádzajúci ženevský autosalón 2017 znamenať zásadný obrat, keďže na ňom vo svetovej premiére predstaví úplne nové kompaktné SUV "Eclipse Cross", - prvého zástupcu novej generácie vozidiel Mitsubishi Motors, ktoré by malo prispieť k naplneniu plánu MMC na európskom trhu postupne zaujať rolu takmer výhradného SUV hráča.

Viac informácií

MITSUBISHI MOTORS ODHALUJE NÁZOV SVOJHO NOVÉHO KOMPAKTNÉHO SUV „ECLIPSE CROSS“

Automobilka Mitsubishi Motors Corporation (MMC) sa s odkazom na svoju tradíciu vo svete motoršportu rozhodla pomenovať svoje úplne nové kompaktné SUV „Eclipse Cross.

Viac informácií

VYNOVENÉ BESTSELLERI ZNAČKY MITSUBISHI UŽ V PREDAJI ASX A OUTLANDER V MODELOVOM PREVEDENÍ 2017

Po mimoriadne úspešnom roku 2016, ktorý potvrdil vynikajúcu kondíciu značky Mitsubishi na slovenskom trhu (rekordné predaje 1 330 vozidiel, nárast +5,14%), sa fanúšikovia troch diamantov môžu hneď v úvode roka 2017 tešiť na vynovené bestselleri značky Mitsubishi.

Viac informácií

MITSUBISHI NA SLOVENSKU V HISTORICKEJ FORME - ROK 2016 V ZNAMENÍ NOVÝCH REKORDOV

Spoločnosť M Motors SK, výhradný dovozca vozidiel značky Mitsubishi na Slovensko, pokračovala aj v roku 2016 v rastúcom trende predaja.

Viac informácií

RODINA MITSUBISHI OUTLANDER OSLAVUJE 15.VÝROČIE

Tri generácie, 1.5 milióna predaných vozidiel a 15 rokov prekračovania hraníc

Viac informácií
1 |  2 |  3 |  4 |  5