ZAPOŽIČANIE NÁHRADNÝCH VOZIDIEL MITSUBISHI ZA VÝHODNÝCH PODMIENOK

Vážení zákazníci, veľmi si vážime, že so svojím vozidlom Mitsubishi pravidelne navštevujete autorizovaný servis. Hoci vozidlá značky Mitsubishi Motors sa z hľadiska spoľahlivosti radia k absolútnej špičke, vyžadujú pravidelnú údržbu a občas môžu vyžadovať servisný zásah.

Sme si vedomí, že čakanie na Vaše vozidlo môže byť pre Vás strata drahocenného času, obzvlášť keď niektoré servisné úkony vyžadujú dlhší časový interval, ktorý žiaľ v rámci udržania kvality nemožno skrátiť.

Nakoľko chápeme, že aj po dobu opravy Vášho vozidla môže byť pre Vás zabezpečenie mobility celkom nevyhnutné, ponúkame Vám možnosť po dobu opravy alebo jeho pravidelnej údržby zapožičanie náhradného vozidla Mitsubishi za veľmi výhodných podmienok:

  • náhradné vozidlo si môžete prevziať v ktoromkoľvek autorizovanom servise Mitsubishi Motors
  • vozidlá sú v 100% technickom stave a čistote
  • každé vozidlo má platnú diaľničnú známku, povinnú výbavu a zákonné poistenie vrátane havarijného poistenia
  • ceny za zapožičanie sú stanovené veľmi priaznivo

Veríme, že službu zapožičanie náhradného servisného vozidla Mitsubishi radi využijete a že s ňou budete, rovnako ako s ostatnými službami Mitsubishi, plne spokojní.

Pokiaľ sa do autorizovaného servisu objednávate cez webový formulár ON – LINE SERVIS, je možné v objednávke priamo označiť, či po dobu opravy Vášho vozidla budete mať o náhradné vozidlo Mitsubishi za zvýhodnených podmienok záujem.

Nižšie uvádzame prehľad a odporúčané ceny zapožičania náhradného vozidla (dostupnosť vozidiel a podmienky sa môžu v jednotlivých autorizovaných servisoch líšiť):

Mitsubishi ASX 1.6 MIVEC 5MT

Denné nájomné 15,50 EUR

Cena za 1 km pri prekročení denného limitu 100 km: 0,12 EUR za km

 

Mitsubishi Outlander 2.0 MIVEC 5MT

Denné nájomné 20,30 EUR

Cena za 1 km pri prekročení denného limitu 100 km: 0,16 EUR za km

 

Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D 6MT

Denné nájomné 22,20 EUR

Cena za 1 km pri prekročení denného limitu 100 km: 0,18 EUR za km