ZAOBSTARAJTE SI ECLIPSE CROSS PHEV 4X4 V LIMITOVANEJ EDÍCII

Black edition je tu!

Využite jedinečnú ponuku a zaobstarajte si Mitsubishi Eclipe Cross PHEV 4X4 v limitovanej edícii. Edícia Black Edition obsahuje exteriérové a interiérové doplnky v elegantnom a športovom prevedení, ktoré podtrhujú jeho jazdné vlastnosti.

Prkvy limitovanej edície:

  • Disky kolies z ľahkých zliatin 18“ s čiernym lakovaním
  • Čierne vonkajšie spätné zrkadlá
  • Lesklý čierny ochranný plastový kryt predného nárazníka
  • Lesklý čierny ochranný plastový kryt zadného nárazníka
  • Čierne spodné lemy dverí
  • Čierne čalúnenie stropu

Športový interiér

V kabíne návrhári evidentne nadviazali na vlastnú novú architektúru prístrojovej dosky (prezývanú „horizontálna os“), ktorej usporiadanie je určené horizontálnou osou s rozdelením funkcií na „informačnú“ (nad pomyselnou osou) a „ovládaciu“ (pod osou).

Toto racionálne usporiadanie opticky rozširuje interiér vozidla a pomáha lepšie vnímať náklony počas jazdy. K tomu ešte viac napomáha skvelý výhľad smerom vpred vďaka nízko položenej prístrojovej doske a optimálnej výške prednej kapoty v kombinácii s tvarom a sklonom čelného skla a výbornou polohou za volantom.

Fantastické jazdné vlastnosti

Vďaka usporiadaniu na báze elektromobilu bez prevodovej skrine sa Eclipse Cross PHEV chváli úplne hladkým zrýchľovaním bez rázov pri radení. Tichší systém PHEV zaručí hladkú, pohodlnú a celkom bezemisnú jazdu pre našu lepšiu budúcnosť.

Originálna architektúra, ťažiaca z výhod prirodzenej jednoduchosti elektromobilov (absencia prevodovej skrine, čisto elektronické radenie bez mechanickej väzby atď.) podporovaná veľmi prepracovaným operačným systémom PHEV z vlastného vývoja, prináša zjavné výhody v zmysle obstavania priestoru (minimum kompromisov oproti variante so samotným motorom) alebo efektivity.

Unikátny pohon 4x4 S-AWC

Vďaka vysokej tuhosti karosérie a optimalizácii zavesenia predných aj zadných kolies sa ďalej zvýšila efektivita systému S-AWC (Super-All Wheel Control), čo sa odrazilo na lepšom jazdnom prejave v súlade so zámermi vodiča a v prospech pohodlnejšej a tichšej jazdy.

Prevedenie PHEV kombinuje systém S-AWC s pohonom 4WD na báze dvoch elektromotorov so schopnosťou ľubovoľného rozdeľovania hnacej sily medzi predným a zadným elektromotorom bez strát v prevodovom ústrojenstve. Systém podporuje mimoriadnu úroveň kontroly riadenia, zatáčania a brzdenia, kedy využíva agilnú odozvu – pre elektromobil charakteristickú.