MITSUBISHI SPACE STAR

HOSPODÁRNOSŤ NA PRVOM MIESTE

Space Star poskytuje zákazníkom mobilitu s nízkymi dopadmi na životné prostredie, či už ide o spotrebu paliva alebo emisie CO2 a opiera sa o filozofiu "Hospodárnosť na prvom mieste", ktorá zahŕňa dokonalejšiu aerodynamiku a premyslenú stratégiu znižovania hmotnosti vozidla za použitia vysokopevnostnej ocele, ktorého výsledkom je nízka prevádzková hmotnosť.

 

Čerešničkou na torte je potom nový multimediálny systém SDA 3 so 7palcovým dotykovým displejom ponúkajúci konektivitu s mobilnými telefónmi, zadnú parkovaciu kameru a maximálnu bezpečnosť so šiestimi airbagmi už v základe.


SKVELÉ JAZDNÉ VLASTNOSTI A VYSPELÉ TECHNOLÓGIE

Vďaka solídnym jazdným výkonom a nízkej spotrebe je každá jazda s Mitsubishi Space Star radosťou. Či už dochádzate do práce, zariaďujete nákupy v meste alebo cestujete mimo neho, vždy si vychutnáte mimoriadne stabilné a dynamické jazdné správanie, rýchlu akceleráciu a odozvu na každý Váš pokyn ako aj agilné ovládanie, vďaka ktorému je parkovanie či prejazd ostrými zákrutami skutočne hračkou.

Systém sledovania tlaku v pneumatikách

Asistent ekologickej jazdy

Automatická prevodovka CVT

Dotykový audiosystém SDA3

Podpora Apple CarPlay

Podpora Android Auto

ŠPIČKOVÁ BEZPEČNOSŤ

Nezáleží na tom, či najazdíte iba desať kilometrov týždenne alebo napríklad desaťnásobok - bezpečnosť je prioritou každého z nás; a je to tiež oblasť, v ktorej Space Star vyniká. Systém ABS prináša niekoľko inteligentných funkcií. Systém elektronického prerozdeľovania brzdnej sily EBD automaticky reguluje brzdný účinok prenášaný na jednotlivé kolesá v závislosti na rozložení hmotnosti. Filozofia "prehlasovania plynového pedálu" automaticky uprednostní brzdy pred plynovým pedálom v prípade, že by ste oba pedále omylom zošliapli súčasne; brzdový asistent v núdzových situáciách zosilní brzdný účinok, zatiaľ čo signalizácia núdzového zastavenia automaticky rozbliká dvojnásobnou rýchlosťou výstražné svetlá s cieľom upozorniť vodiča v okolí. Pokiaľ by náhodou prišlo k najhoršiemu, cestujúcich chráni celkovo 6 airbagov: čelné, bočné a hlavové airbagy. Mimoriadne robustná karoséria z vysokopevnostnej ocele pohlcuje a rozptyľuje energiu nárazu zo všetkých smerov.

Rozjazd s asistentom rozjazdu do kopca

Rozjazd bez asistenta rozjazdu do kopca

Možnosť deaktivácie airbagu spolujazdca

MOTOR S TECHNOLÓGIOU MIVEC

Nový Space Star ponúka nový vysoko hospodárný a ľahký benzínový trojvalec 1,2 využívajúci technológiu premenlivého časovania ventilov MIVEC. Rovnako tak ako systém Auto Stop & Go. Tento úsporný motor spolupracuje s nemenej úspornou novou 5st. prevodovkou alebo automatickou prevodovkou s premenlivým prevodom INVECS‑III CVT.

Funkcia vypínania motora AS & G znižuje spotrebu paliva a emisie CO2 tým, že automaticky vypína pohonnú jednotku pri zastavení vozidla, napr. pri čakaní na semaforoch. Motor sa potom spúšťa sám v okamihu, keď zložíte nohu z brzdového pedálu (verzia s prevodovkou CVT) alebo keď zošliapnete spojkový pedál (verzia s manuálnou prevodovkou).

Systém AS&G

Systém AS&G (vypnutie motora)

Systém AS&G

Systém AS&G (naštartovanie motora)

Poloměr otáčeníPolomer otáčania