CELKOM NOVÝ MITSUBISHI COLT

ZRODENÝ PRE MESTSKÉ DOBRODRUŽSTVO

Nový Mitsubishi COLT je najvyspelejším vozidlom vo svete hatchbackov. Je kompaktný a ľahko sa s ním manipuluje, takže je ideálny pre mestské dobrodružstvá. Je vybavený bezpečnostnými a asistenčnými systémami, ktoré sú navrhnuté tak, aby uľahčovali každodenný život na cestách.

 

 

 

VAŠE MESTSKÉ DOBRODRUŽSTVO ZAČÍNA

Nový Mitsubishi COLT bude k dispozícii s dvomi čisto benzínovými motormi a jedným hybridným pohonom s výkonom 105 kW/ 145 koní. Špičkové spracovanie a vynikajúce nastavenie podvozku vás doslova nadchne.

Vďaka špičkovým detailom v kabíne bude každá jazda potešením.

 

VIAC AKO ŠESDESIAT ROKOV POKROČILÉHO VÝVOJA

Mitsubishi COLT má za sebou naozaj bohatú históriu. Prvá generácia tohto modelu sa objavila už v roku 1962 a od tej doby sa teší veľkej obľube čo potvrdzuje aj cez 1,2 milióna predaných kusov v Európe.

Nový Mitsubishi COLT stavia na týchto základoch a pokračuje v tomto dedičstve.

 

ŠPORTOVÝ A ELEGANTNÝ DIZAJN

Celkom nový COLT bol navrhnutý s citom pre každý detail. Jeho štýlový, športový a sebavedomý vzhľad vás očarí. Nasadnite a vyrazte do ulíc veľkomesta alebo na vidiek. Jedno je samozrejmé ak vyrazíte kamkoľvek, vždy budete žať obdiv okolia.

Stačí sa rozhodnúť, nový COLT je pripravený.

 

KOMFORTNÝ INTERIÉR PRE VAŠE POHODLIE

Bohatá úroveň výbavy a špičkové spracovanie urobia každú cestu pohodlnejšou a príjemnejšou. Vďaka systému MULTI-SENSE si môžete zvoliť z troch jazdných režimov: ECO, SPORT a MY-SENSE.

V režime MY-SENSE si ľahko nastavíte tuhosť riadenia, odozvu motora alebo napríklad aj farby ambientného podsvietenia.

 

POKROČILÉ BEZPEČNOSTNÉ TECHNOLÓGIE

Vyspelé bezpečnostné a inteligentné systémy v celkom novom Mitsubishi COLT vám aj vašim spolucestujúcim poskytnú maximálny pocit bezpečia na všetkých cestách.

Adaptívny tempomat s funkciou START & GO, systém sledovania mŕtveho uhla, systém predchádzania a zmierňovania následkov čelného nárazu s detekciou chodcov, systém monitorovania a podpory udržiavania jazdného pruhu a aktívny systém udržovania v jazdnom pruhu. A ešte oveľa viac...

 

ZAPARKUJE ZA VÁS

Vďaka systému Easy Park Assist nebolo parkovanie nikdy jednoduchšie. 12 parkovacích senzorov skenuje a identifikuje parkovacie miesta okolo vozidla. Akonáhle nájde parkovacie miesto, vozidlo samo plným ovládaním volantu zaparkuje. Stačí len zaradiť a ovládať plynový pedál.

 

5 ROKOV TOVÁRENSKÁ ZÁRUKA

Na nový COLT sa vzťahuje nielen 5 ročná/ 100 000 km továrenská záruka, ale taktiež aj 8 ročná/ 160 000 km záruka na batériu pohonu a až 15 rokov asistenčnej služby (MAP) celkom zadarmo.

Chcete byť medzi prvými kto sa o novom Mitsubishi COLT dozvie viac?

:*
:*
:
:*
:*
:*
:*

Návštevník webu odoslaním formulára potvrdzuje, že bol oboznámený s Informačným oznámením o spracovaní osobných údajov.

* povinná položka